محل تبلیغات شما

چه بهانه ای قشنگ تر از این , که بخواماز تو بنویسم . دلم می خواد اون جوری بنویسم که دلم می خواد طوری بنویسم که گلها غنچههاشون واشه وقتی صدای محبت از ته دلمو می شنون دلم می خواد طوری بنویسم که خورشیدبازم بخنده بیشتر از وقتی که چشاتو به روی این دنیا وا کردی و با گریه هات خواستی بگیکه دنیا رو نمی خوای ولی وقتی که حس کردی خیلی ها دوستت دارن وقتی که بوی عشقو احساسکردی دوست داشتی که شکفته شی دلم می خواد طوری بنویسم که همه ستاره های هفت آسمونبخوان که ستاره بخت خوش تو باشن دلم می خواد طوری بنویسم که تمام گلها بهت حسادتکنن دختر شاه پریان و تمام ملکه های دنیا ندیمه ات شن دلم می خواد طوری بنویسمکه تا حالا ننوشته باشم طوری که واژگان تسخیر شده ام بهم حسادت کنن تا من یک باردیگه اونا روبرای تو افسونگر دلها افسونش کنم . امروز فرشته های زمین و آسمون هم اینجان. اونا هم مثل من خیلی دوستت دارن . دلم می خواد اون جوری بنویسم که دلم می خواد ,یه صدایی که دل سنگ کوهو بشکنه دریا رو طوفانی کنه . زمینو بلرزونه اون جوریکه همه بدونن این فریاد شادی یک دوسته از تولد نفسهایی که بهش نفس میده از تولدنفسهایی که نفسها رو از قفس تن آزاد می کنه دلم می خواد طوری بنویسم که انگار امروزتولد پروازه پرواز عشق , پرواز دوستی ها , پرواز زمزمه های محبت مثل صدای بوسهچشمه بر صورت سنگ و شکست سکوت شب مثل آرامش کویر زیر ستاره های بیدار مثل صدایگریه کودکی که تازه به دنیا میاد و بوی تو رو حس می کنه آخه تو همون آرزوی دیروزی همونی که بدیها رو نمی شناسه همونی که همبازی فرشته هاست دلم می خواد جوریبنویسم که دنیا احساس کنه با تولد تو به دنیا اومده و واژگان افسون شده ببینن که هستافسونگری که بتونه افسونگر اونا رو افسونش کنه دلم می خواد جوری بنویسم که ابر اندوهجرات نگاه کردن به تو نازنینو نداشته باشه و خورشید زندگی به خودش بنازه که با نازنگاه توست که زندگی می کنه تا به آدمای دیگه جون بده آره امروز روزیه که خورشیدآسمون , خورشید خدا , خورشید عشق از به دنیا اومدن خودش به اوج خوشحالی و خوشبختی رسیده و امروز روزیه که من یک بار دیگه بر اوج بلند ترین قله های خیال نشسته ام تا برایرویایی ترین دختر واقعی دنیا بنویسم . امروز روز تولد توست تولد انسانی دیگر درگوشه ای از این کره خاکی خاکی که یک بار دیگه با روح محبت من و تو به دنیا اومده و صدای عشق و تولد یعنی صدای انسانهایی که زمان را به زنجیر می کشند تا از دوستداشتن ها بگویند عزیز ! تا زمانی که با نگاه یکرنگی به هم می نگریم تولدها متولد می گردند و هر لحظه به دنیا می آییم دلم می خواهد آن طوری بنویسم که طوفانآرام , صدای قلب مرا , پیام شادی مرا به قلب مهربان و گوش جانت برساند تابدانی کهبا تولد تو متولد گشته ام . تا بدانی که قلب قلمم به دیدن نام تو می لرزد و احساس تولدیدوباره را دارد . بهترین ها را , نیک ترین ها را برای تو می خواهم دلم می خواهدتا سپیده و سحر همچنان بنویسم و از تولد تو آرزویم بگویم از وقتی که شب می خوابدتا بگویم که بیدارم از وقتی که نسیم دریا گونه هایم را می نوازد و برایم از مرواریدنادر در دل صدف می گوید آن مروارید کمیابی که همه دوستش می دارند , یگانه ای که بابیگانگی بیگانه است . دلم می خواهد بر خاک زمین , بر ابر آسمان , بر آفتابی که دوستمی دارد جای تو باشد بنویسم که امروز تولد آفتابی روشن تر از آفتاب است . تولد بارانیکه غبار های غم را می شوید تا گلهای شادی سر از خاک بر آورند تولدت مبارک همیشهشاد باشی , همیشه تندرست باشی , همیشه زنده باشی و در کنار آنان که دوستشان می داریبه آرامش و خوشبختی برسی

دلم برای تو که نه!

از اردیبهشت بی عشق

با همه بوده است ، عجب هرزه ایست؛ تنهایی ...

بنویسم ,دلم ,تو ,تولد ,خواد ,طوری ,دلم می ,بنویسم که ,می خواد ,طوری بنویسم ,خواد طوری

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

"ماه و خورشید" storyofthelegendary فروشگاه سیدی Mario's info ثبت شرکت - ثبت شرکت خاص ԼƠƔЄ ƠƝ ƖƇЄ برتربین Roberta's page قیمت طلا و ارز مهندسی عمران